22 Eylül 2012 Cumartesi

Just don't want to live - in a dream one more day.

İnsan denen varlık ne kadar boş ve düşüncesizdir - ve ne kadar empatiden uzaklaşmıştır o boktan egosu yüzünden.

O pedofili geyiklerinizi alıp kıçınıza sokabilirsiniz. O iğrenç " pedo bear " geyiklerinizi alıp ana rahmine doğru acılı bir yolculuk yapabilirsiniz. Çok komik değil mi ya? Hahah, çok komik gerçekten. Sikik sokuk,leş egonuzu insanların acıları üzerinden besleyin lütfen olur mu? O geniş ahlak anlayışınıza " coolluk " katmanın başka bir yolu yok çünkü. Yok yani. O lağım çukuruna dönmüş ağızlarınızla konuşmaya,gülmeye,içki masalarınızın eğlendirici unsuru yapmaya devam edin bunu.


O korkuyu hiç tanımadınız. Yıllar boyu süren bi işkenceye tabii tutulup kimseye söyleyememenin -UTANMANIN- nasıl bir şey olduğunu bilmediniz.Ailenizden kaçmanın,saldırganlaşmanın,evin içinde yürüyen bir ölüye dönüşüp yastık altında kesici-delici alet yuvası oluşturmanın,kapıların arkasına sandalye dayamadan uyuyamamanın nasıl manyakça bir davranış olduğunu hiç anlamadınız.

Büyüdüğünüzde ardınızdan getirdiğiniz bu tür bi karabasan olmadı çünkü. O utancın nasıl bir şey olduğunu gerçekten bilmediniz. Sırf ailenizin adımız çıkar korkusuyla susturulmadınız.Şimdi nerede olduğu belli olmayan o orospu çocuğunun 9 yaşında bir kız çocuğunun üvey babası olduğunu öğrenip cinnet geçirmediniz.Doğru, nasıl bilebilirsiniz ki. Siz bunları sadece duydunuz. Yaşamadınız. Yaşanan tüm tecavüz-taciz hikayelerine olduğu gibi buna da kayıtsız kaldınız.
Başınıza gelmesinden korkmaktan başka hiç bir şey yapmadınız.O samimiyetsiz üzüntülerinizi ve o sikik klavyenizi alıp kıçınıza sokun lütfen.
Çünkü internet ortamında " ALLAH BELALARINI VERSİN ", " ASALIM KESELİM " demekten başka bi boka yaradığınız yok. Siz daha kendi çocuklarınızı,ailelerinizi koruyamayacak kapasitedeyken, bu dünyaya daha sonra kafayı yiyecek olan bir ton çocuk getirmekten başka bir halta yaramazsınız çünkü.Bu küçük bir problemdir zira. Eğitmez,öğretmezsiniz. Üzülmeyi siktir edin, hiç kimse bunları yaşayanlara üzülmenizi istemiyor zaten. Ama siz değil etrafınızdakileri aydınlatmak,bunu bile idrak edemeyen birer beyinsiz sürüsüsünüz. Siz bunlarla dalga geçmekten başka bir sike yaramazsınız.

Düşünmeden konuşmaya devam edin. Empati kurmanın ne demek olduğunu anlayamadan boş boş konuşmaya devam edin. Gördüklerinize ses çıkarmamaya devam edip,susarak bu orospu çocuklarının artmasına izin verin. Gerçekleri toz pembe bir gözlük ardından uyuşarak izlemeye devam edin.Ben de ortamınızın " Drama Queen " i olmaya devam edeyim mesela. Siz konuştukça, siz sustukça ben içinizdeki pislikleri yazmaya devam edeyim. Biliyor musunuz, teker teker suratlarınıza kusabilmeyi o kadar isterdim ki. Neyse ki, ne size ne de sizin gibi bir avuç yaratığa kendimi acındırmaya ihtiyacım var. Bunu bile anlayacak kadar insanlık yok siz de çünkü. Şu yazdıklarımı okuyup değil ana fikrini kavramak, değinmek istediğim noktanın ne olduğunu farketmeden bile " Öaaaf kendini acındırıyooooa " diyebilecek bir ton orospu evladı tanıyorum çünkü.


Umarım sizin gibilerin yeryüzünün eşiğinden yavaş yavaş kazınıp gittiğini görecek vaktim olur.

Gerçi,siz çekeceğiniz o acıya bile değmezsiniz ya, neyse..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder